Währungen:

Poufność i Bezpieczeństwo Transakcji

Niniejsza polityka prywatności wyjaśnia w sposób ogólny, bo jesteśmy. Poufność danych osobowych ma zastosowanie do wszelkich danych osobowych dostarczonych. Kiedy zarejestrować
Jakie informacje zbieramy?
My zależy od okoliczności usług zbierania i gromadzenia danych z Twojego osobistego typu trzeba. Na przykład, jeśli mamy się zebrać w informacji o produkcie na tej stronie, może chcesz kupić, takie jak imię i nazwisko, adres email, adres wysyłki, adres rozliczeniowy i innych informacji w celu dokonania zakupu.
Zgodnie z prawem, w celu uzyskania "dane wrażliwe" zezwolenie na zbieranie, załóżmy, że to zbiór wszystkich informacji zgodnie z instrukcjami zawartymi w zgodzie z naszego użytku, kiedy mówią nam, co to
Jak zbieramy dane
Gdy użytkownik odwiedza naszą stronę internetową, gdy mamy do czynienia z nami, możemy ujawnić dane osobowe zgromadzone za pośrednictwem naszej strony, lub jeśli jesteś w kontakcie z naszych ludzi. Nie zbieramy danych osobowych bez zgody użytkownika. Uważamy, że jest to konieczne, ponieważ kiedy zgodził się, za pośrednictwem tej strony obszarach w celu ułatwienia transakcji do wypełnienia.
Jak korzystać z
informacji osobistych Zazwyczaj zbierać dane osobowe w następujących celach:
1 W celu ułatwienia dostępu do naszej strony internetowej, produktów i usług
2, jest dostępna z naszych produktów tutaj, aby zamówić
3 Aby uzyskać informacje na temat naszych produktów i usług
informacji Cztery pary z naszych produktów, usług, marketingu i stron internetowych, aby uzyskać opinię.
Ujawnianie danych osobowych do
osoby trzeciej Cel Celem możemy korzystać z danych osobowych osobom trzecim w celu gromadzenia lub ujawnienie takich informacji, na przykład, ty lub twoi przedstawiciele aby zakończyć transakcję. Produkty zakupione dla nas do zaangażowania osób trzecich w celu świadczenia usług, którzy wykonują przetwarzanie danych osobowych, jakie zawarte w treści umowy. Na przykład, obecna krajowa strona trzecia do:
1 do zaopatrywania się w produkty z
stronie 2 Wprowadź

odpowiednich usług elektronicznego transferu środków pieniężnych, przetwarzania kart kredytowych i fakturowania Twój profil
Bezpieczeństwa Oczywiście, przyniósł swoje dane osobowe, nie chcemy wymieniać, wydzierżawić lub sprzedać. Będziemy podejmować wszelkie odpowiednie środki w celu zapewnienia bezpieczeństwa informacji mamy na temat. Dane osobowe mogą być przechowywane w formie elektronicznej oraz w naszym systemie komputerowym. Zapory, hasła, filtrowanie poczty elektronicznej i oprogramowania antywirusowego w celu ochrony wszystkich naszych danych elektronicznych.
Rozwiąż swoje obawy
Jeśli chcesz zbierać lub wykorzystywanie swoich danych osobowych, prosimy o kontakt z nami. Opracujemy wniosek lub skargę na odpowiedź jak najszybciej.
Powrót